Yönetim Kurulu ve Koordinatörler

Yönetim Kurulumuz seçkin ve girişimci iş insanlarından oluşmaktadır.

Kurucu Başkan Ümit Kaya

Başkan Yardımcısı Soner Cengiz

Başkan Yardımcısı Osman Nuri Gulel

Finans Koordinatörü Cenk Akyoldaş

Uluslararası Genel Koordinatör Orkun Ateş

Medya Grup Koordinatörü Gülbahar Merdivan

Genel Sekreter Ayşe Kaya

Genel Sekreter Yrd. Elif Ertürk

Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Özdemir

Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Solmaz

Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bozkaplan

Yönetim Kurulu Üyesi Muazzez Özsoy

Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Zeki Metin

Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Bora

Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ertürk

Bilim Kurulu Başkanı Prof.Dr.M.Tuncay Duruöz                          Marmara Ünv.Tıp Fak.Ramotoloji B.D.Bşk.

Konya İl Temsilcisi Yakup Yıldırım

Bitlis İl Temsilcisi Cengiz Şahin

Balıkesir İl Temsilcisi Burak Çivican

Almanya Koordinatörü Hasan Yılmaz

Balkan Koordinatörü Faridin Kala

Hollanda Koordinatörü Lokman Angişhan

Libya Koordinatörü Asuman Arslan

Libya Temsilcisi Saad Bensharrada

Kamerun Koordinatörü Zeynep Boysan

Ghana Koordinatörü Kenneth Odame

Zimbabwe Koordinatörü Dr. Keith N Guzah

Demokratik Kongo & Kongo Cumhuriyeti  Siriem Tiaye

Ekvator Ginesi Koordinatörü Pablo Javier MBO

Parlemento İlişkiler Okan Biçer

Hukuk Müşaviri  Av.Şevket Tuluk

Hukuk Müşaviri Gülşah Kılıç

Çin Halk Cumhuriyeti  Büşra Küçük Atalar

Mali Afrika Adil Özışık

Thailand Mr.Archiradech Kanokchotjaiwat

Asya Pasifik Koordinatörü Serkan Piriştina

Afganistan & Pakistan Ömer Latif 

Tunus Temsilcisi Hassen Meddeb

Amerika Birleşik Devletleri M.Özgür Erinmez

Bilişim ve Teknoloji Komitesi Mustafa Çiçek

Maden Komitesi Binnur Saraç

Ankara Haber Koordinatörü Namuka Batin

Ankara Toptan Gıda Komitesi Abdulkadir Aydoğan

Bakliyat Komitesi Kenan Demirtaş

Gıda ve Konserve  Müjdat Bahadır

Gümrük Koordinatörü Gökhan Fikirli

İstanbul Emlak Komitesi Nihat Angişhan

Savunma Sanayi Komite Bşk Orhan Yağlı

Enerji Komitesi Bşk Abdürrezzak Katırcıoğlu

Eğitim Sektör Komitesi Ramazan Ertuğrul

Kişisel Gelişim Eğitim Koordinatörü Esra Ovalı

Sağlık Turizm Komitesi  Dr. Ergenekon Karagöz

Medikal Ürünler Komitesi Fuat Karakuş

WTC Business e-Dergi  Rüstem Akar

Ankara Spor Koordinatörü Mehmet Yönal

Yerel Yönetimler Nazmi Tutal

Ulaşım Komitesi İhsan Çalıkıran

Turizm Koordinatörü Mezher Yerdelen

WTC Enstitü

İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

THK Türk Hava Kurumu Üniversitesi

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi

Başkan Danışmanları:

Dr. İsmail Özdemir Öğretim Görevlisi                              İstanbul Gedik Ünversitesi SEM

Gülsüm Yartaş     Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Birim Yöneticisi

Seyfettin Boğazli  Amerika Türk Ticaret Odası Yön Kur.Üyesi

Yusuf Kaya - Afrika

Erhan Bayraktar - İstanbul İş Geliştirme Birimi

Tuba Turan Somer - Finans

Turgut Özel - Sektörel 

Tahsin Oğuzhan Şahin

Mehmet Zengin

Ünal Tayyan - YMM

Murat Yiğit 

Murat Demir - Marka Danışmanı

Yazılım Komitesi:

Mustafa Yıldız

Erdal Şenyıldız

Yunus Balcı

Proje Koordinatörleri :

Ayhan Arık

Salih Karatepe

Barış Arzuman